See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Beläggning
Beskrivning: Se anbudsinbjudan
Intern identifierare: Dnr 2024-167
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Ytterligare klassificering (cpv): 43310000 Maskiner för väg- och vattenbyggnadsarbeten, 43312000 Vägbeläggningsmaskiner, 44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning), 44100000 Konstruktionsmaterial och tillhörande föremål, 44110000 Konstruktionsmaterial, 44113000 Vägbyggnadsmaterial, 44113600 Bitumen och asfalt, 44113610 Bitumen, 44113620 Asfalt, 44113700 Vägreparationsmaterial, 44113800 Vägbeläggningsmaterial, 44113810 Ytbehandling, 44113900 Material för vägunderhåll
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Generell del (2)