2. Förfarande
Förfarande
Titel: Systemstöd för hantering av anställningstider och kompetenser
Beskrivning: Luleå kommun har behov av systemstöd för hantering av anställningstider och kompetenser.
Intern identifierare: KLF 2024/721
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48517000 IT-programvara
Ytterligare klassificering (cpv): 48219300 Programvara för administration
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Systemstöd för hantering av anställningstider och kompetenser