600250-2021 - ÄndringSverige-Kristianstad: Lampor och belysningsarmatur
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Undersökningslampor till NSM och Forth
Referensnummer: 2021-O001936
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31520000 Lampor och belysningsarmatur
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar ett ramavtal med två delområden inom undersökningslampor till NSM i Malmö och Forth i Hässleholm.