600274-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas) – Spatial transcriptomics instrument and consumables
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSpatial transcriptomics instrument and consumables
BeskrivningFramework agreement for a spatial transcriptomics instrument with associated consumables.
Intern identifierareSU-431-0082-23
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 38434500 Biokemiska analysatorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareSpatial transcriptomics instrument and consumables