600334-2024 - Resultat
Sverige – Snöröjning – Städning och Snöröjning ÅVS
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städning och Snöröjning ÅVS
Beskrivning: Städning och snöröjning på samtliga ÅVS inom Karlstads Kommun.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:98943:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning