Typ av förfarandeFörhandlat förfarande utan föregående offentliggörandeFörklaring:
På grund av specifik teknisk utformning som gör att det inte finns någon teknisk konkurrens
2. Möjlighet att anpassa sig automatiskt till positionsändringar av operationsbordet.
5. Integrerad simulator för kirurgisk träning.