Typ av upphandlande myndighet Statligt organ eller förbundsorgan
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
DIS Utökat Greppa Näringen för sex Länsstyrelser fr.o.m. Nov-2021
Referensnummer: 114-74939-2021
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
II.1.4.
Kort beskrivning
Detta är det utökade dynamiska inköpssystemet inom Greppa Näringen för länen Stockholm, Södermanland, Örebro, Västmanland, Dalarna och Gävleborg från och med 19 november 2021.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen