2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal: El- och belysningsmateriel
Beskrivning: Malmö stad, Tekniska nämnden, genom Affärsenheten, inbjuder intresserade leverantörer till anbudsgivning avseende ramavtal för: El - och belysningsmateriel.
Intern identifierare: TN-2025-1595
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34990000 Regler-, säkerhets-, signal- och belysningsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ramavtal: El- och belysningsmateriel