Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Swedavia Motorförsäkring med Airside-risk
Referensnummer: 19/17
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 66516100 Ansvarsförsäkringar för motorfordon
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen