600500-2022 - PlaneringSverige-Stockholm: Utrustning för fysisk behandling
Förhandsmeddelande
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI inför upphandling av fysioterapiprodukter SLL530
Referensnummer: 22/95
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33155000 Utrustning för fysisk behandling
II.1.4.
Kort beskrivning
Begäran om information inför upphandling av fysioterapiprodukter.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
33100000 Medicinsk utrustning, 37420000 Gymnastikutrustning, 37440000 Träningsutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Fysioterapiprodukter för att täcka behov inom Region Stockholm