600501-2022 - PlaneringSverige-Lidingö: Persondatorer
Förhandsmeddelande
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI (Request for information) Klienter samt närliggande produkter och tjänster
Referensnummer: 22/214
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30213000 Persondatorer
II.1.4.
Kort beskrivning
Detta är en RFI (Request for information)
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
30125110 Toner för laserskrivare/faxmaskiner, 30213100 Bärbara datorer, 30230000 Datorrelaterad utrustning, 32250000 Mobiltelefoner, 32400000 Nät
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Detta är en RFI (Request for information) gällande Klienter samt närliggande produkter och tjänster