600519-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fritids-, kultur- och sporttjänster – Natur- och marinpedagogisk verksamhet
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelNatur- och marinpedagogisk verksamhet
BeskrivningUpphandlingen avser drift av Beställarens natur- och marinpedagogiska verksamhet som går under namnet Marinpedagogiskt center samt naturum Öresund.
Intern identifierareKN-2025-2576
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 92000000 Fritids-, kultur- och sporttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareNatur- och marinpedagogisk verksamhet