600568-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Städning – Upphandling ramavtal Lokalvård kontor
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling ramavtal Lokalvård kontor
BeskrivningUpphandlingen omfattar lokalvård på följande kontor. Skärholmen Skarpnäck Hässelby Solberga Midsommarkransen Solberga och Midsommarkransen kontoren kommer avlösa varandra.
Intern identifierareSHEM 2024/1444
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
Ytterligare klassificering (cpv): 90919200 Kontorsstädning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareUpphandling ramavtal Lokalvård kontor