60072-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Livsmedel, drycker, tobak o d – Choklad & Konfektyr Lisebergs Butiker
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelChoklad & Konfektyr Lisebergs Butiker
BeskrivningLiseberg efterfrågar anbud på Lisebergs behov av lösviktsgodis; sockerkonfektyr och choklad, för försäljning i Lisebergs butiker.
Intern identifierare25-0401
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000