60074-2025 - Resultat
Sverige – Anläggningsarbete – Årsentreprenör golv
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelÅrsentreprenör golv
BeskrivningRamavtal AB04 golv till region sörmland
Intern identifierareIN-IN24-0304
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 45432100 Golvläggning och beläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000