600806-2023 - ResultatSverige-Jönköping: Programvara för elektronisk post
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Elektronisk underskriftstjänst
Referensnummer: 2022/159
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48223000 Programvara för elektronisk post
II.1.4.
Kort beskrivning
Domstolsverket inbjuder till anbudsgivning avseende elektronisk underskriftstjänst.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
48223000 Programvara för elektronisk post, 48613000 Elektronisk databehandling, 72260000 Programrelaterade tjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen