600846-2023 - ÄndringSverige-Ånge: Informationssystem
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
System för Realtid, Trafikledning samt Presentationsstyrning för RKM Din Tur
Referensnummer: UH-2023-2
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48810000 Informationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser System för Realtid, Trafikledning samt Presentationsstyrning för att stödja verksamhetsbehoven hos Kollektivtrafikmyndigheten i Västernorrlands län.