2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fördjupas stabilitetsutredning Lärjeån Södra
Beskrivning: Uppdraget omfattar planering, utförande samt dokumentation av stabilitetsutredning motsvarande fördjupad nivå av delområde Lärjeån södra Uppdraget ska utföras enligt SGI Vägledning 8 Utredning av släntstabilitet (utgåva 1, 2023) samt SGI:s anvisningar i DGA00XST01 och DGA00XST02.
Intern identifierare: 25/4
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71332000 Geotekniska ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000