600880-2025 - Resultat
Sverige – Livsmedel, drycker, tobak o d – Livsmedel huvudgrossist och kött
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLivsmedel huvudgrossist och kött
BeskrivningLivsmedel uppdelat på delarna "huvudgrossist" och "kött" till kommunens verksamheter
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelLivsmedel huvudgrossist
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103968:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 15110000 Kött
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelKött
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103968:Lot:2