2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Sittdynor
Beskrivning: Kommunerna i Kalmar län bjuder in till visning av sittdynor den 13 och 14 november 2024. Visningen kommer ske i Västervik på Timmergatan 2B.
Intern identifierare: RFI - 002-2024
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar