600901-2021 - ResultatSverige-Södertälje: Reparation och underhåll
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hantverkstjänster VVS till Flens Bostads AB
Referensnummer: UPPH/2021:56
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50000000 Reparation och underhåll
II.1.4.
Kort beskrivning
Flens Bostads AB och Flens Kommunfastigheter AB upphandlar hantverkstjänster VVS enligt bifogade handingar
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen