2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift och underhåll av offentlig belysning i vägtunnlar
Beskrivning: Entreprenaden omfattar drift och löpande underhåll av belysning i vägtunnlar tillhörande Stockholms stad.
Intern identifierare: T2024-00761
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50232000 Underhåll av offentlig belysning och trafikljus
Ytterligare klassificering (cpv): 31527200 Utomhusbelysning, 34928500 Gatubelysning, 34993000 Vägbelysning, 45316100 Installation av utomhusbelysning, 50232100 Underhåll av gatubelysning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Drift och underhåll av offentlig belysning i vägtunnlar