2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av 3 st 4-facks renhållningsfordon till Kristianstads Renhållnings AB
Beskrivning: Upphandling av 3 st 4-facks renhållningsfordon till Kristianstads Renhållnings AB. 1 st med biogas 1 st med HVO 1 st helelektrisk med batterier
Intern identifierare: 25/4
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144510 Fordon för avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000