601111-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Städning och renhållning – Avflyttningsstädning och byggstädning omgång 2
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avflyttningsstädning och byggstädning omgång 2
Beskrivning: Ramavtal
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
Ytterligare klassificering (cpv): 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning, 90911100 Städning av bostäder
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001