601124-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Verktyg – Järnhandelssortiment
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelJärnhandelssortiment
BeskrivningJärnhandelssortiment inklusive bland annat fästmaterial, handverktyg och arbetskläder
Intern identifierareSU FV-2495-25
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44510000 Verktyg
Ytterligare klassificering (cpv): 18100000 Yrkeskläder, särskilda arbetskläder och tillbehör, 24951000 Fetter och smörjmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareJärnhandelssortiment