See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Infektionsserologi
Beskrivning: Automatiserad analyssystem, reagens, kontrollmaterial och förbrukningsmaterial för serologisk diagnostik.
Intern identifierare: K 2023-9437
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar, 33100000 Medicinsk utrustning, 33696500 Laboratoriereagenser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kravspecifikation
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Kravspecifikation - Delområde 1
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Kravspecifikation - Delområde 2
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Anbudsutvärdering