2. Förfarande
Förfarande
Titel: Cyklar, el-cyklar, taxicyklar och parcyklar
Beskrivning: Malmö stad, Serviceförvaltningen, genom upphandlingsenheten, inbjuder intresserade leverantörer att inkomma med anbud för upphandling av avtal avseende Cyklar, el-cyklar, taxicyklar och parcyklar i enlighet med de krav och villkor som framgår av detta upphandlingsdokument.
Intern identifierare: SN-2025-426
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34430000 Cyklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Cyklar, el-cyklar, taxicyklar och parcyklar