See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Slamsugning och högtrycksspolning
Beskrivning: Slamsugning och högtrycksspolning. Uppdraget avser både Gnosjö kommun och Gislaveds kommun.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:106771:Lot:1