601248-2019 - ResultatSverige-ASKERSUND: Revision
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling revisionstjänster
Referensnummer: 19UPPH58
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79212000 Revision
II.1.4.
Kort beskrivning
Askersundskommun inbjuder härmed er att lämna anbud på uppdraget som sakkunniga till kommunens revisorer.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen