2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lokalvård Riksäpplet 2026 Haninge kommun
Beskrivning: Lokalvård till städobjekt Riksäpplet i Haninge kommun.
Intern identifierare: UPP 2024-00003
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000