601491-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Stödtjänster för programvara – Strategisk Partner för BI-ERP-Planning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStrategisk Partner för BI-ERP-Planning
BeskrivningUpphandlingen avser en strategisk partner för Qlik Sense, Planacy, Nprinting och VismaNet gällande licenser, support och utveckling.
Intern identifierare2024/231
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72261000 Stödtjänster för programvara
Ytterligare klassificering (cpv): 72261000 Stödtjänster för programvara
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareStrategisk Partner för BI-ERP-Planning