2. Förfarande
Förfarande
Titel: Pumpar, reservdelar och tjänster
Beskrivning: Upphandling avser Pumpar, reservdelar och tillhörande tjänster. Fullständig omfattning framgår i Upphandlingsdokumenten.
Intern identifierare: SN-2023-1403
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42120000 Pumpar och kompressorer
Ytterligare klassificering (cpv): 50511000 Reparation och underhåll av pumpar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000