See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lokalvårdsjänster Arena Varberg
Beskrivning: Lokalvårdstjänster för löpande avrop till Arena Varberg.
Intern identifierare: 25/161
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000