See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Infångande, transport och uppstallning av katter
Beskrivning: Infångande, transport och uppstallning av katter
Intern identifierare: 11251-2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Se förfrågningsunderlaget
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på tjänsten
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Informationsfrågor