Huvudsaklig CPV-kod 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
II.1.4.
Kort beskrivning
Avtalet omfattar livsmedel i konsumentförpackning för verksamheter som lagar och serverar måltider under hemlika förhållanden samt cafeterior i Borås Stad.