See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inredningsarkitekter
Beskrivning: Upphandlingen avser inredningsarkitekter med erfarenhet inom inredningsdesign, med särskild tonvikt på design för av skolmiljöer som främjar lärande och trivsel för elever och lärare och övrig personal i enlighet med de råd och riktlinjer för tillgänglig fysisk lärmiljö som kommer att finnas i Jönköpings kommun.
Intern identifierare: 24/59
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71200000 Arkitekttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000