601696-2021 - ÄndringSverige-Stockholm: Reklam
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/23/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av nya reklamavtal buss utsida
Referensnummer: TN 2021-0632
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79341000 Reklam
II.1.4.
Kort beskrivning
Härmed inbjuds anbudsintressenter att lämna anbud i upphandlingen avseende nyttjanderätt rörande reklamytor buss utsida Stockholms län i enlighet med vad som framgår i upphandlingsdokumentet samt bilagor.