2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transport av biogödsel till lantbrukare och substrat till biogasanläggning
Beskrivning: Transport av biogödsel till lantbrukare och substrat till biogasanläggning.
Intern identifierare: 25/191
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000