2. Förfarande
Förfarande
Titel: Underhåll Smide och mekaniska tjänster / Arvika
Beskrivning: Upphandlingen gäller underhållstjänster inom smidesarbeten och mekaniska arbeten. Successiva avrop sker under avtalsperioden.
Intern identifierare: Dnr 2024-148
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 44400000 Diverse industriframställda produkter och tillhörande föremål, 45262600 Diverse entreprenader inom särskilda fackområden, 71550000 Smedtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000