601785-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Miljötjänster – Ramavtal för miljögiftsövervakning i vattenmiljön – månatlig provtagning av ytvatten för analys av miljögifter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal för miljögiftsövervakning i vattenmiljön – månatlig provtagning av ytvatten för analys av miljögifter
BeskrivningUpphandlingen avser ett ramavtal för Provtagning av ytvatten för miljögiftsanalys.
Intern identifierareMF 2024/91
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90700000 Miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareRamavtal för miljögiftsövervakning i vattenmiljön – månatlig provtagning av ytvatten för analys av miljögifter