Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15700000 Djurfoder
Leveransplats
Del av land (NUTS): Uppsala län (SE121)
Land: Sverige
Del av land (NUTS): Västerbottens län (SE331)