Typ av upphandlande myndighet Departement eller annan central, regional eller lokal statlig myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Design och installation av fyra recirkulerande kallvattens akvariesystem (RAS)
Referensnummer: EUI 19 063
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 45232430 Vattenrening
II.1.4.
Kort beskrivning
Vattenreningssystem för fyra stora återcirkulerande akvariesystem (RAS) livsuppehållande system (LSS - Life Support system) för djuranläggningen. Akvarieinstallation och akvarieutrustning till Natrium. Design och installation av fyra kallvattenrecirkulerande akvariesystem RAS.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 42912330 Vattenreningsutrustning, 51514110 Installation av maskiner och apparater för filtrering eller rening av vatten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen