See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tjänster inom rekrytering 2023, SLL1637
Beskrivning: Ramavtal Tjänster inom rekrytering, 6 avtalsområden nyckelroller och chefer; 1A Hälso- och sjukvård specialistläkare, takvärde 7Mkr, 1B Hälso- och sjukvård specialistsjuksköterska, tak 7Mkr, 2 IT, tak 12Mkr, 3 Teknik, engineering, tillväxt, stadsbyggnad, fastighet och energi tak 4Mkr, 4 Ekonomi, juridik, HR, kommunikation, krisberedskap tak 10MSEK. Inom 5 Top management tak 9Mkr. Max 3 avtal per avtalsområde, blandat rangordning och fku. Ersätter SLL1669, del rekrytering.
Föregående meddelande: 011435-2023
Intern identifierare: FSN2023-0198
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Valfri inlämning
Beskrivning: Rang 3 - avtalsområde 5 avtalsnr 163718 Poolia.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på inlämning uppgifter
Beskrivning: Vid krav på inlämning uppgifter gäller att det går att skriva in text direkt i formuläret eller bifoga fil.