2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tidningsbyrå för kundtidningen Hemma Hos
Beskrivning: Beställaren har för avsikt att teckna avtal med en tidningsbyrå gällande totalproduktion av kundtidningen ”Hemma Hos” inklusive tryck.
Intern identifierare: 202650
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 22200000 Tidningar, facktidskrifter, tidskrifter och veckotidningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Sanningsförsäkran och Kvalificeringskrav
Intern identifierare: 1886659-0
Ytterligare klassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)
Intern identifierare: 1891800-1