See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Friskvårdslots
Beskrivning: Drift av tjänsten Friskvårdslotsning, beskrivet i kravspecifikationen. Arbetet ska utgå från Socialstyrelsens nationella riktlinjer för prevention och behandling vid ohälsosamma levnadsvanor.
Intern identifierare: UPPH2025-00014
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98133000 Tjänster tillhandahållna av sociala medlemsorganisationer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Allmän del
Beskrivning: Allmän information
Intern identifierare: 1645591
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Utvärderingskriterier
Intern identifierare: 1645591-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Kravspecifikation
Intern identifierare: 1645591-2