602097-2024 - Resultat
Sverige – Inverterade mikroskop – Inverted optical microscope
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelInverted optical microscope
BeskrivningInverted optical microscope
Intern identifierareSU-432-0007-24
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38513100 Inverterade mikroskop
Ytterligare klassificering (cpv): 38634000 Optiska mikroskop
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareInverted optical microscope