2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hyresvärdsupphandling Brandstation Holmsjö
Beskrivning: Förhandling eller KPD?
Intern identifierare: DSN 2024/7915 2.6.1
Typ av förfarande: Konkurrenspräglad dialog
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70220000 Uthyrning eller leasing av egendom annan än bostäder
Ytterligare klassificering (cpv): 70200000 Uthyrning eller leasing av egen fast egendom
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000