60210-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Trycktjänster – Tryckeritjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tryckeritjänster
Beskrivning: Upphandlingen avser tryckeritjänster för Botkyrka kommun.
Intern identifierare: KS/2023:00674
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79820000 Trycktjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster, 79810000 Tryckning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Tryckeritjänster