2. Förfarande
Förfarande
Titel: Gävle/Solna – DIS Projektledare väg till det nationella vägprojektet etablering av markplatser ATK
Beskrivning: Avrop av Dynamiskt inköpssystem - DIS avseende Byggledare och Projektledare Väg/Järnväg, 7980, Projektledare Väg allmän projektledare ska delta i att leda och samordna arbetet i det nationella projektet Etablering av markplatser för ATK
Intern identifierare: KOM-413755
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Avrop av Dynamiskt inköpssystem - DIS avseende Byggledare och Projektledare Väg/Järnväg, 7980, Projektledare Väg allmän Projektledare ska delta i att leda och samordna arbetet i det nationella projektet Etablering av markplatser för ATK
Intern identifierare: Gävle/Solna – DIS Projektledare väg till det nationella vägprojektet etablering av markplatser ATK