602263-2025 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Läkemedel Heparin och Röntgenkontrast 2025
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLäkemedel Heparin och Röntgenkontrast 2025
BeskrivningLäkemedel Heparin och Röntgenkontrast 2025
Intern identifierareRB2024-0500
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33600000 Läkemedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareLäkemedel Heparin och Röntgenkontrast 2025